Hoe contacteer je ons jeugdcentrum?

Frederik De Schrijver • TVJO
Frederik.DeSchrijver@kaagent.be

Emilio Ferrera • Coach Beloften & verantwoordelijke methodologie U16-U18-U21
emilio.ferrera@kaagent.be

Sven Vannerom • BTC Management & Zorg & Taalondersteuning
sven.vannerom@kaagent.be

Bart Plasschaert • Coach U15 & sportief coördinator onderbouw U9-U12
bart.plasschaert@kaagent.be

Frank De Leyn • Jeugdsecretaris
jeugd.admin@kaagent.be

Timothy De Vos • Logistiek-administratief medewerker
timothy@kaagent.be

Christophe Palmieri • Commercieel verantwoordelijke BTC
christophe.palmieri@kaagent.be

Dirk Billiet • Event Coördinator
dirk.billiet@kaagent.be

Gunther Schepens • Adviseur spelersbeleid en rekrutering
gunther@kaagent.be

Jefrey Van der Straeten • Coördinator Jeugdscouting
jefrey@kaagent.be

Wim Tafte • Verantwoordelijke Elk Talent Telt
wim.tafte@kaagent.be

OPENINGSUREN JEUGDSECRETARIAAT:

  • Maandag         17u30 – 19u45
  • Dinsdag           17u30 – 19u45
  • Donderdag       17u30 – 19u45
  • Zaterdag          09u00 – 11u30

Tornooien - Vriendschappelijke wedstrijden
Koenraad Bohyn - tournament@kaagent.be
Marc Hebbelinck - friendlies@kaagent.be

Was dit artikel nuttig?

Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen (0 opmerkingen)

U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.